Gabriel - Božia sila Radosť extáza, živelnosť, tanec. Napojenie sa na božiu silu. Poznanie životného poslania a stanovenie cieľov. Oslobodenie od všetkých obmedzujúcich predstáv a myšlienok. Uzdravenie vnútorného dieťaťa. Pri zmenách. Pomoc pri tvorivom vyjadrovaní.
Zvuk bubnov sprevádza nás ľudí už od nepamäti. Je hlboko zapísaný do našej rodovej pamäte a pri prvých úderoch aj po tisíckach rokov otvára cestu späť k prastarej skúsenosti, v ktorej vnímame veľmi hlboké prepojenie všetkých foriem života a znova dokážeme vnímať údery nášho srdca a ich spojenie s údermi srdca Matky Zeme.
Bubny sú vyrobené z prírodného materiálu. Tento materiál je „živý“, takže sa môže meniť v závislosti od teploty a vlhkosti vzduchu. Raz za niekoľko mesiacov môžete kožu na bubne vyživiť olejom napríklad čistým olivovým olejom alebo iným prostriedkom na ošetrenie kože.
Ako s nami sviečka komunikuje a čo nám chce povedať. Plameň – dym: hovorí okrem iného o tom, že Ti čistíme a pálime staré nánosy „aj“ z inkarnačných životov. Čím viac čistení, mazanie minulosti, najmä z minulých životov máš za sebou cez rôzne techniky, tým menej dymím. Môžem zanechať aj jemný popol – ten je pre teba aby si aj Ty priložil ruku k nášmu spoločnému dielu. Milujeme Ťa a sme stále s Tebou v každej situácii. My neposudzujeme a nerozl